Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Stylowy budynek po PZU stanie się zwykłym biurowcem. Wizualizacje

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 sierpnia 2016 r. o 10:52 Powrót do artykułu
Mnie się bardzo podoba. Prostota a zarazem elegancja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i super ! mam nadzięję,że znikną też z tej ulicy przy bazarze żule z ruskimi fajkami (tzw. abs-y)chłopaki śląskie w barach szerokie w *** wąskie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Luxsfer rzeczywiście będzie brakować bo stanowiły interesujący element. Jednak modernizację popieramy, dla przykłądu obok Dworca Głównego we Wrocku, była kiedyś zabytkowa ruinka z muralem chemii "Rokita". Knight Frank nowoczesne biuro postawił, Czarta zasłonili, a okolica od razu nabrała zgentryfikowanego charakteru. Priorytetem jest rearanżacja terenów od dawnego Transpedu po obecny Bazar Społem. Musimy wyeliminować tego anachronicznego potworka w postaci blaszaka Nova, zbudować nowy podziemny Dworzec Autobusowy w miejsce PKS. Przeprojektować bazar, który jest siedliskiem wschodnich towarzyszy sprzedających czasem papierosy bez akcyzy. A co do PDT to dość dobra lokalizacja na lubelskie Muzeum Sztuki Współczesnej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A PDT to dobre miejsce na lubelskie Muzeum Sztuki Współczesnej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...